پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

گذري بر برخي اخبار مهم بانك در دهه 70

متني كه در ادامه مي خوانيد مربوط به خبر نصب شبکه اختصاصی ماهواره ای و آغاز احداث دومين ساختمان ادارات مركزي در سال هاي 72 و 76 مي باشد كه در نشريه هاي داخلي بانك مسكن همان سال ها چاپ شده است.

بانک مسکن به شبکه ماهواره ای متصل می شود 

نصب یک شبکه اختصاصی ماهواره ای با یک هزار و پانصد ایستگاه زمینی vast برای ارتباط شعب با سیستمهای ادارات مرکزی بانکی و بانک مرکزی تا پایان سال جاری آغاز خواهد شد.

در مرحله اول (( طرح اتوماسیون سیستم بانکی کشور )) که طرح آن در سال گذشته به تصویب مجمع عمومی بانکها رسید. بانک مرکزی براساس میانگین حجم عملیات شعب و تعداد شعب بانکها 26 ایستگاه زمینی vsat رابه بانک مسکن اختصاص داد.

این شبکه ماهواره ای با یک هزار و پانصد ایستگاه زمینی که عملیات نصب آن تا پایان سال جاری به اجرا در خواهد آمد، می تواند ارتباط شعب بانکهای شهرهای بزرگ کشور با دفاتر مرکزی را از طریق ماهواره و خطوط تلفنی برقرار کند.

در مرحله اول شعب ممتاز ، درجه یک ، درجه دو و شعب ارزی براساس میانگین حجم عملیات تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

احداث دومين ساختمان ادارات مركزي آغاز شد

عمليات اجرايي احداث دومين ساختمان ادارات مركزي ،‌درضلع غربي ساختمان فعلي ، با زيربناي 5 هزار و 281 متر مربع ، در زميني به مساحت 812/5 مترمربع توسط اداره مهندسي بانك شروع شد.

به گزارش اداره مهندسي ، اين پروژه داراي سه طبقه زيرزمين جهت پاركينگ و سه طبقه روي همكف ، اداري خواهد بود،‌كه جهت تعيين كاربري اين ساختمان كميسيوني از مديران ادارات تشكيل و باتوجه به نيازهاي بانك،‌   پيش بيني هاي لازم بعمل آمده است.

براساس همين گزارش باتوجه به بافت شهري اين منطقه ، در نظر است نماي ساختمان هماهنگ با ساختمان هاي اين محل طراحي و اجرا گردد.

پيش بيني مي شود اين ساختمان ، با امكانات مجهزي كه براي آن در نظر گرفته شده است اوايل سال 78 به بهره برداري برسد.

 

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر