اخبار ویژه اعضای هیئت مدیره اخبار ویژه اعضای هیئت مدیره

بازديد عضو هيات مديره از شعب بابلسر

با هدف ديدار از کارکنان و ايجاد انگيزه مضاعف خدمت رساني ،آقاي آقا ملائي عضو هيات مديره بانك با همراهي مدير شعب استان و مسئول حوزه حراست از شعب مركزي و شهيد رجائي بابلسر بازديد نمودند .
آقا ملايي عضو هیات مديره بانك با تكيه بر اهميت نيروي انساني ، نقطه نظرات كاركنان ، خلاقيت و مشاركت آنان و برنامه محوري را از عوامل توسعه و پيشرفت بانك بر شمرد و بر رعايت اخلاق حرفه اي و اصول مشتري مداري در پيشبرد اهداف بانك تأكيد نمود .
عضو هيات مديره بانك علاوه بر ارائه رهنمودها و توصيه هاي لازم، به برخي سؤالات و ابهامات همكاران در خصوص مسائل و مشكلات پرسنلي ، جذب منابع و سياست هاي اعتباري پاسخ داده و همچنين با تاکید بر بازاريابي درست مصارف با توجه به سياست اعتباري انبساطي فعلي آن را جوابگوي نيازهاي مشتريان دانسته و در اين خصوص جذب منابع ارزان قيمت را ملحوظ نظر قرار دادند . 
رعايت آراستگي شعب ، جانمايي مطلوب شعب استيجاري و همچنين لزوم نصب تابلوی استاندارد بانک بر سردرشعب از ديگر سخنان عضو هيات مديره بانك در اين بازديد بوده است .
آقا ملايي عضو هيات مديره بانك با تكيه بر اهميت نيروي انساني ، نقطه نظرات كاركنان ، خلاقيت و مشاركت آنان و برنامه محوري را از عوامل توسعه و پيشرفت بانك بر شمرد و بر رعايت اخلاق حرفه اي و اصول مشتري مداري در پيشبرد اهداف بانك تأكيد نمود .
آخرین بروزرسانی 1395/10/25

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین