تازه های اخبار تازه های اخبار

اکبر صفاری معاون مدیر شعب اردبیل: مصادیق امر به معروف و نهی از منکر باید در بانک بومی سازی شود .

در این جلسه که با حضور اکبر صفاری معاون مدیر شعب، فرهاد پور ابراهیم رییس دایره حراست، عبدالله پارسی مسئول منابع انسانی، میر علی سید سیاح مسئول پایگاه مقاومت کوثر بانک و اسماعیل عبداللهی کارشناس روابط عمومی مدیریت اردبیل برگزار شد.

  جلسه دوره ای شورای امر به معروف و نهی از منکر در مدیریت اردبیل برگزار شد.

در این جلسه  که با حضور اکبر صفاری  معاون مدیر شعب، فرهاد پور ابراهیم رییس دایره حراست، عبدالله پارسی مسئول منابع انسانی، میر علی سید سیاح مسئول پایگاه مقاومت کوثر بانک و اسماعیل عبداللهی کارشناس روابط عمومی مدیریت اردبیل برگزار شد.

 ابتدا آقای صفاری  ضمن اشاره به لزوم  اجرای امر به معروف در جامعه و در زندگی خارج از بانک به بومی سازی مصادیق آن در بانک اشاره کرد و گفت باید از ظرفیتهای موجود  نهایت استفاده راببریم و در جهت داشتن محیط سالم  کاری ، امر وبه معروف و نهی از منکر را جدی بگیریم  و با بهره گیری  از آموزه های موجود در امر به معروف  نهی از منکر ،کرامت مشتریان و کارکنان  را حفظ نماییم.

 فرهاد پور ابراهیم رییس دایره حراست  و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت اردیبل نیز با اشاره به موارد قابل طرح و و ارائه گزارشی از عملکرد شورا و نیز برنامه های آتی شورا و  مصادیق امر به معروف و نهی از منکر ، ضمن تشکر و قدردانی از  همکاران فعال  در زمینه امر به معروف ، بهترین زمینه احیا مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در بانک ها را ، احترام به ارباب رجوع دانسته و گفتند: احترام به ارباب رجوع کمک به حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی می باشد.

    دبیر شورای امر به معروف  بانک مسکن استان اردبیل امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه همه دانسته و گفتند: باید این دو فریضه الهی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

 وی در ادامه گفت سلامت و صلابت هر جامعه، منوط به اجرای دقیق و درست قوانین و مقررات حاکم بر آن است. هر اندازه که قوانین جامعه، کامل‌تر و با نیازهای روحی و جسمی انسان منطبق‌تر باشد، آن جامعه از سعادت و تکامل بیش‌تری برخوردار بوده و با سرعت بیش‌تری به سوی اهداف و آرمان‌های خود پیش خواهد رفت.
آخرین بروزرسانی 1400/1/10