تازه های اخبار تازه های اخبار

به میزبانی بانک مسکن جلسه دوره ای سه جانبه مسکن درمدیریت اردبیل برگزارشد.

برگزاری جلسه سه جانبه مسکن در اردبیل برگزارشد.

به میزبانی بانک مسکن جلسه دوره ای سه جانبه مسکن درمدیریت اردبیل برگزارشد.

 دراین جلسه ابتدا آقای کوهی فرد مدیر شعب اردبیل با تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و نیز قبولی طاعات و عبادات ضمن اشاره به آمار وارقام و تسهیلات پرداختی مدیریت اردبیل برلزوم تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر  تاکید نمود و با اشاره به تعداد واحد های باقیمانده مسکن مهر بر پیگیری های لازم  از طرف ادارات  و همکاری همه جانبه ادارات مرتبط با بانک مسکن درراستای تعیین تکلیف واحدهای باقیماده طبق لیستهای تحویلی را خواستار شد. وی اضافه کرد برگشت منابع به بانک میتواند باعث رونق اقتصادی شده و نیاز هموطنان به تسهیلات را نیز مرتفع نماید.

 دراین جلسه که با حضورآقای باباخانی مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی، آقای نعمتی از اداره کل تعاون ، همکاران دایره اعتبارات و نیز مدیر شعب اردبیل درمحل مدیریت اردبیل برگزارشد مسایل مربوط به طرح  مسکن اقدام ملی  و مشکلات متقاضیان مورد بررسی قرارگرفت.

مدیر شعب اردبیل در ادامه جلسه  با اشاره  به طرح اقدام ملی مسکن از آمادگی کامل مجموعه بانک مسکن استان جهت پرداخت تسهیلات در این خصوص خبر داد و گفت کماکان مانند طرح های قبلی دولت با همکاری همه جانبه ادارات  مرتبط می توانیم از این طرح نیز باموفقیت کامل بیرون آمده وبه اهداف عالی بانک و نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یابیم.

آقای نعمتی نمایده اداره کل تعاون نیز با تشکر از همکاری ادارات مرتبط و خصوصا بانک مسکن درجریان اقساط بندی واحد های احداثی  تسریع در معرفی متقاضیان و اعضای تعاونی هارا درسرلوحه کار اداره تعاون عنوان نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/6/31