تازه های اخبار تازه های اخبار

حسین دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( ره) اردبیل : عملکرد بانک مسکن استان قابل تقدیر و ستودنی است.

حسین دشتی مدیر کل کمیته امداد با حضور در دفتر مدیریت بانک مسکن اردبیل از عملکرد بانک مسکن تجلیل بعمل آورد.

 حسین دشتی  مدیر کل کمیته امداد با حضور در دفتر مدیریت بانک مسکن اردبیل از عملکرد بانک مسکن تجلیل بعمل آورد.

در این دیدار  که با حضور هیاتی از مسیولین اداره کل کمیته امداد استان صورت گرفت از عملکرد  و تلاش صادقانه مدیر شعب اردبیل و نیز همکاران امور اعتباری استان اردبیل آقایان انام زاده، اسکندرزاه و  میرزایی زاده با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل همچنین از همکاری خوب  مسولین و کارکنان پرتلاش شعب  گرمی، خلخال ، مشکین شهر، پارس آباد، نمین و بعثت اردبیل که عاملیت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی  درسطح استان رابرعهده داشتند تقدیر نمود .

وی گفت تلاش همکاران بانک مسکن استان اردبیل  در کمک به ایجاد اشتغال و رفع محرومیت از طریق پردات تسهیلات قرض الحسنه و اشتغال از محل بند (ب) تبصره 16 قانون بودجه کشوری قابل تقدیر است و بر خود وظیفه میدانیم تا از این عمل خداپسندانه قدردانی نماییم.

 ابوالفضل کوهی فرد ضمن تشکر از حضور مسیولین کمیته امداد استان  با آرایه آمار و ارقام مربوط به عملکرد بانک مسکن در کلیه بخشها و نیز بخش تسهیلات اعطایی قرض الحسنه به مدد جویان  گفت  به حول و قوه الهی  وبا توان همکاران پرتلاش استان  آماده ایم تا کماکان با پرداخت تسهیلات  به  مدد جویان عزیز استان گرهی از مشکلات  این عزیزان باز کرده و موجب رونق کسب و کار ایشان  شویم. 

آخرین بروزرسانی 1399/6/29