تازه های اخبار تازه های اخبار

کمیته بازاریابی مدیریت اردبیل به ریاست مدیر شعب اردبیل با ، رییس سازمان نظام مهندسی دیدار و گفتگو کردند.

نشست تخصصی کمیته یازاریابی مدیریت اردبیل با سازمان نظام مهندسی

دراین دیدار آقای کوهی فرد مدیر شعب اردبیل ضمن تبریک انتصاب دکتر فرید صالحی به سمت ریاست دوره ای سازمان نظام مهندسی اردبیل، با ارایه آمار و ارقام تسهیلات اعطایی مسکن و تلاش مجموعه بانک درخروج بخش مسکن از رکود گفت: بانک مسکن طبق روال گذشته آمادگی خودرا جهت هرگونه همکاری با سازمان نظام مهندسی اعلام میدارد

 دراین دیدار آقای کوهی فرد مدیر شعب اردبیل ضمن تبریک انتصاب  دکتر فرید صالحی به سمت ریاست دوره ای سازمان نظام مهندسی  اردبیل، با ارایه آمار و ارقام تسهیلات اعطایی مسکن و تلاش مجموعه بانک درخروج  بخش مسکن از رکود گفت: بانک مسکن طبق روال گذشته آمادگی خودرا جهت هرگونه همکاری با سازمان نظام مهندسی اعلام میدارد و این بانک تمایل خودرا جهت دعوت از اعضا سازمان نظام مهندسی جهت افتتاح حساب جاری و استفاده از تسهیلات انبوه سازی را دارد چراکه ما معتقدیم کاررا باید به کاردان سپرد و بدلیل مرتبط بودن  رشته تحصیلی مهندسین عزیز با مبحث ساخت و ساز این کار میتواند بهره وری بیشتری داشته باشد و خانه های با کیفیت و مهندسی ساز ومقاوم دراستان ساخته شده و به متقاضیان واگذارمیشود.

 کوهی فرد درادامه صحبتهایش با اشاره به محصولات سپرده ای منحصر بفرد وحسابهای قابل افتتاح بانک منجمله، حساب صندوق مسکن یکم، ممتاز و جوانان، مزایای خدمات بانکداری الکترونیکی ازجمله  انواع پرداخت های غیر حضوری اقساط و... را تشریح کردند.

 دکتر فرید صالحی، رییس جدید سازمان نظام مهندسی ضمن اظهار خرسندی از حضور مدیر شعب اردبیل و هیات همراه دردفتر ایشان ،بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی را عضو یک خانواده دانست و از زحمات کشیده شده مجموعه بانک مسکن در عرصه ساخت و ساز و رونق این صنف تقدیر نموده و از  همکاری بیش ازپیش سازمان با بانک مسکن استان استقبال نمود. گفتنی است سازمان نظام مهندسی جزو مشتریان بانک مسکن مدیریت اردبیل میباشد.

درادامه گفتگو مقرر گردید تا درصورت موافقت اعضا سازمان نظام مهندسی برای همکاری با بانک مسکن کارگروه مسکن در سازمان تشکیل شود و اعضا و نیز پیمانکاران طرف  قرارداد با سازمان برای استفاده از تسهیلات مسکن به این بانک معرفی شوند 
آخرین بروزرسانی 1397/9/29