تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون توسعه مشارکتهای کمیته امداد امام (ره) اردبیل: عملکرد بانک مسکن در تامین سرپناه اقشار جامعه ستودنی است.

نشست تخصصی مدیریت شعب اردبیل با معاونین اداره کل کمیته امداد اردبیل

مدیر شعب اردبیل در دیدار با مسیولین کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل با ارایه آمار و ارقام مربوط به تسهیلات پرداختی و و ضمن اشاره به خدمات منحصر بفرد بانک مسکن ازجمله صندوق مسکن یکم ، صندوق ممتاز ، حساب جوانان و ... گفت افتخار ما اینست که همشهریان و هم استانیهایمان را صاحب خانه نماییم وآرامش را بعه آنها هدیه نماییم.

مدیر شعب اردبیل  با ارایه آمار و ارقام مربوط به  تسهیلات  پرداختی و  و ضمن اشاره به  خدمات منحصر بفرد بانک مسکن ازجمله صندوق مسکن یکم ، صندوق ممتاز ، حساب جوانان و ... گفت افتخار ما اینست  که همشهریان و هم استانیهایمان را صاحب خانه نماییم  وآرامش را بعه آنها هدیه نماییم  ضمن اینکه  به ازای ساخت 1 واحد مسکونی با  به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد  موجب ارتزاق   حدودا50 خانوار میشویم. مدیر شعب اردبیل آمادگی همکاران مدیریت اردبیل را جهت هرگونه ارایه خدمات اعلام نمود.

آقای توحیدی معاون  توسعه مشارکتها و مدیر عامل تعاون مسکن کمیته امداد و نیز آقای زارعی معاونت اداری مالی کمیته امداد ضمن تشکر از تلاش و همکاری بانک مسکن ،عملکرد بانک مسکن را در تهیه سرپناه برای اقشار مختلف  جامعه ستودند و از حسن توجه  و همکاری بانک  مسکن در اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در طی سالهای قبل تشکر و قدردانی نمودند.

 گفتنی است طی هماهنگی و توافق بعمل آمده  مقررگردید  تا کمیته امداد امام خمینی استان اردبیل مقدمات افتتاح تعداد5000  فقره حساب صندوق مسکن جوانان برای مدد جویان  و نیز افتتاح حساب صندوق مسکن یکم برای کارکنان  متقاضی خانه اولی تسهیل نماید. و بانک  مسکن مدیریت اردبیل تسهیلات مورد نیاز تعاون مسکن کمیته امداد امام (ره) را  تامین مینماید.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/29