تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان اردبیل: تسهیلات ازدواج را به سرعت پرداخت میکنیم/ پرداخت 2هزارو 566 میلیارد ریال تسهیلات مسکن

نشست مطبوعاتی مدیراردبیل

مدیر شعب بانک مسکن استان اردبیل گفت: درقالب طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان بانک مسکن نیز دراستان اردبیل به سرعت این تسهیلات را به زوج های جوان پرداخت می کند

 ابوالفضل کوهی فرد درمراسم تجلیل از جمعی از خبرنگاران دراردبیل درگرامیداشت روز خبرنگار اظهارکرد: بانک مرکزی 11 بانک کشور را موظف به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج نموده که از500 هزارتسهیلات پرداختی  دراین زمینه سهم بانک مسکن 40 هزارنفربوده که دراستان اردبیل  نیز پرداخت به ثبت نام کنندگان آغاز شده است.

وی با بیان سرعت عمل  بانک درپریاخت تسهیلات  ازدواج  گفت: تاکنون از762 نفر متقاضی تسهیلات125 زوج پرداخت شده است.

 مدیرشعب بانک مسکن استان اردبیل ازمزدوجین خواست تا با توجه به تعیین شعبه نمودن کلیه ثبت نام شدگان درسامانه قرض الحسنه ازدواج بانک مسکن و ارسال sms به آنها سریعا بامراجعه به شعب و تکمیل مدارک و اخذ تسهیلات اقدام نمایند.

 کوهی فرد ادامه داد: سال گذشته درقالب تسهیلات ازدواج بیش از یک هزارو194نفر و به میزان بیش از 136 میلیارد ریال از این تسهیلات استفاده کرده اند که از نظر پرداخت رتبه اول را دربین مدیریتهای هم درجه کسب کرده ایم.

وی درموردپرداخت تسهیلات به زوج های جوان درقالب صندوق یکم با نرخ سود 8 و 9.5 درصد گفت: متقاضیان مناطق بافت فرسوده با نرخ سود8% میتوانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

 این مسیول افزود اگر فردی 30میلیون تومان درقالب حساب صندوق مسکن یکم دربانک مسکن پس انداز نماید میتواند  پس از دو دوره شش ماهه به میزان 60 میلیون تومان از این تسهیلات استفاده نموده ونسبت به خرید و یا ساخت مسکن اقدام کند.

کوهی فرد اظهارداشت: سال قبل مدیریت اردبیل بیش از 2هزارو566میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده  که دربین مدیریتهای هم درجه رتبه اول رادارد.

عضو شورای مسکن استان اردبیل بابیان اینکه درچهارماهه امسال412 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است  بیان کرد: درسال گذشته و هم امسال روند روبه رشدی را درپرداخت تسهیلات شاهد بودیم به طوری که64 درصد این تسهیلات به شکل مشارکت مدنی برای تولید مسکن پرداخت شده است.

کوهی فرد اظهار داشت: دربین بانک های عضو شورای هماهنگی استان ما تاکنون با پرداخت37 درصد تسهیلات رتبه اول را به دست آورده ایم.

 عضو شورای اداری استان اردبیل موفقیت بانک مسکن رادر پرداخت تسهیلات به بیش از62هزارواحد مسکن مهر یادآورشد و تصریح کرد:تاکنون اکثر صاحبان واحدهای مسکن مهر با مراجعه به بانک مسکن اقدام به فروش اقساطی  کرده اند و تنها6هزارواحد باقیمانده که انتظار داریم به سرعت تعیین تکلیف شود.

کوهی فرد از صاحبان مسکن مهر خواست؛ تا با مراجعه به شعب بانک مسکن نسبت به تعیین تکلیف واحد خود از باب فروش اقساطی  و انجام تعهدات خود دربازپرداخت اقساط بانکی به موقع اقدام نموده تا زمینه ارایه خدمات بیشتر به سایر هموطنان فراهم شود.

وی از تلاش همکاران بانک مسکن که بسیجی وار درشعب این بانک  و دربخشهای مختلف به مردم ارایه خدمات میکنند قدردانی کرده و از فعال بودن 50 دستگاه خودپرداز درمناطق مختلف استان خبر داد.

 دراین مراسم و درگرامیداشت روز خبرنگار ازتعدادی از خبرنگاران فعال استان اردبیل با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1396/5/23