قطعه اول پروژه احداث را ه اصلی کلور درام زیر چتر حمایت بانک مسکن.

ابوالفضل کوهی فرد از مشارکت وتامین مالی بانک مسکن در قطعه اول پروژه احدث راه اصلی کلور به درام با اعتبار 1000 میلیارد ریال خبر داد.

مدیر شعب اردبیل  در جریان کلنگ زنی جاده کلور- درام  که در جنوب استان و اقع شده و مسیر اردبیل به تهران را 95حدود کیلومتر کاهش می دهد در حضور استاندار اردبیل و جمع  مدیران دستگاههای اجرایی، امامان جمعه خلخال و کلور و نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر و اصحاب رسانه گفت :  افتخار می کنیم   از زمانی که  در بانک مسکن استان مسئولیت را پذیرفته ایم  با  یاری خداوند متعال  باجان ودل در خدمت مردم استان بودیم و از هر فرصتی برای توسعه استان  و خانه دار کردن مردم استان بهره گرفتیم  و با پرداخت تسهیلات برای  62 هزارواحد مسکونی بیشترین استفاده را از طرح مسکن مهر که با نرخ 4 %د و 7 % پرداخت می شد، در جهت خانه دار کردن مردم استان و توسعه اقتصادی استان انجام دادیم. که تعداد 4037 واحد از تسهیلات پرداختی مربوط به شهرستانهای خلخال و کوثر می باشد.

مدیر شعب اردبیل در ادامه گفت: امروز خوشحالیم که توانسته ایم علاوه بر بخش مسکن در پروژه بزرگ جاده کلور - درام  که با فاینانس داخلی بانک مسکن  به ارزش 1000 میلیارد ریال  کلنگ زنی شد، در خدمت  مردم این منطقه باشیم. واین افق دیگری از خدمت بانک مسکن است که در بخش راه سازی و توسعه استان  و شهرستانهای جنوب استان اتفاق می افتد .

  در ادامه مهندس بهنام جو استاندار اردبیل، نماینده ولی فقیه در شهرستان خلخال و شهر کلورو نیزآقای دکتر نظری رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی  در سخنرانی و مصاحبه های جداگانه ضمن تشریح ابعاد این طرح بزرگ راه سازی از تلاش  و حمایت دست اندر کاران بانک مسکن در سطح کشور و نیز استان اردبیل  در تامین مالی  این طرح قدردانی نمودند .

گفتنی است جاده خلخال – کلور- درام در بخش شاهرود استان اردبیل در تلاقی چندین جبهه کاری در استان اردبیل-زنجان - گیلان محسوب می شود و نقش ویژه ای در رونق استان اردبیل دارد.

Last Updated 1400/6/31