مدیریت شعب اردیبل با اعضای انجمن انبوه سازان استان اردبیل نشست تخصصی برگزار کرد

نشست با انبوه سازان در بانک مسکن اردبیل

در این نشست ابتدا آقای کوهی فرد اقدامات انجام شده در بانک مسکن در سطح استان و همچنین انواع تسهیلات پرداخت شده در سطح استان را اعلام نمود و گفت: در سطح استان اولین رتبه را درپرداخت تسهیلات داریم و از فرصتهای پیش آمده مانند مهر و اقدام ملی هم در جهت آبادانی و نیز رونق اقتصادی استان و هم در جهت خانه دار کردن اقشار مختلف بهتراین استفاده را برده ایم.

 در این نشست ابتدا آقای کوهی فرد  اقدامات انجام شده در بانک مسکن در سطح استان و همچنین انواع تسهیلات پرداخت شده در سطح استان را اعلام نمود و گفت: در سطح استان اولین رتبه را درپرداخت تسهیلات داریم  و از فرصتهای پیش آمده مانند مهر و اقدام ملی هم در جهت آبادانی  و نیز رونق اقتصادی استان و هم در جهت خانه دار کردن اقشار مختلف  بهتراین استفاده را برده ایم.

 کوهی فرد در ادامه سخنان خود گفت انتطار مان از کانون انبوه سازان این است تا با افزایش مراودات بانکی خود به گردش درست نقدینگی کمک نموده  تا بیش از پیش در جهت اهداف مشترک که همان خانه دار کردن و اعطای  آرامش و آسایش به خانوار ها است سهیم باشیم.

 مدیر شعب استان اردبیل در ادامه گفت: ما همچنین بیشترین  تسهیلات را برای بافت فرسوده در استان پرداخت کرده ایم ، ما در بانک در خدمت مشتریان هستیم ضمن اینکه سپرده گذاری مشتریان  به ما  این امکان را می دهد تا اعتبار بیشتری برای پرداخت تسهیلات دریافت کنیم  و توانستیم به حول و قوه الهی و تلاش همکاران در استان 5برابر منابع تسهیلات پرداخت نموده ایم که بدون احتساب مهر 3 در صد منابع محسوب می شود. و افتخاری است که هرچه در توان داریم برای خدمت به هم استانیهای و آبادانی استانمان انجام میدهیم و از شما که در بخش مسکن فعالیت دارید انتظار داریم تا با متمرکز نمودن منابع خود در بانک مسکن و حمایت ویژه خود، در جهت تحقق اصل خانه دار کردن اقشار مختلف مردم و جامعه هدف یاریگر ما باشید.

وی در ادامه با تشریح شرایط پرداخت تسهیلات بافت فرسوده و تسهیلات بدون سپرده و توام با اوراق گفت در تسهیلات بافت فرسوده برای واحد های با متراژ کم می توانیم با پیشرفت فیزیکی20 در صد قرارداد مشارکت  را منعقد نماییم.

مدیر شعب اردبیل ضمن تشریح  شرایط پرداخت تسهیلات و امتیازات خاص سازندگان حرفه ای گفت :در شهر اردبیل  برای  پروژه های  احداثی با استفاده از فناوری نوین  برای سازندگان حرفه ای  4میلیارد،  و برای سایر اشخاص 3 میلیارد و پروژه های احداثی بدون استفاده از فناوری نوین نیز به ترتیب 2ملیارد 500 میلیون و سایر سازندگان  یک میلیارد   ریال  تسهیلات پرداخت می نماییم.

 وی افزود در صورتی که انبوه ساز از جانب  انجمن معرفی شود چنانچه رسوب حساب نداشته باشد با رسوب همزمان تسهیلات راپرداخت می نماییم.

 در ادامه آقای اکبر صفاری معاون مدیر شعب گفت مراودات بانکی مشتریان و سپرده گذاری آنان در بانک باعث شده تا بانک به اعتبار این سپرده ها بتواند تسهیلات در استان را پرداخت نماید که نهایتا باعث زیبا سازی شهر و مقاوم سازی منازل روستایی شده است و با در نظر گرفتن تمامی جوانب ، باید اذعان داشت که بانک مسکن متعلق به شما مشتریان عزیز  بوده  و شما بزرگان این قشر از جامعه هستید و انتظار داریم به عنوان پیشکسوت ساخت و ساز با توجه به  فعالیت شما در حوزه کاری مسکن ، بانک مسکن را  به عنوان بانک خود جهت انجام امورات بانکی و سپرده گذاری انتخاب نمایید.

 معاون مدیر شعب در بخش دیگری از سخنان خود  و در پاسخ به اعضاء در خصوص باجه ویژه  وVIP  گفت: در شعب بانک مسکن نیز عملا برای مشتریان VIP  خدمات خاص داده می شود و روسای شعب برای اینگونه از مشتریان  پاسخگو هستند چون به تمام شعب اطلاع رسانی  شده است  تا تمام خدمات برای شما عزیزیان انجام شود و کارهای شما تسهیل شود.

 مهندس عسگر صداقتی رییس انجمن انبوه سازان استان اردبیل ضمن تشکر از  تلاش همکاران بانک مسکن استان اردبیل گفت: فعالیت اعضای  انجمن انبوه سازان  در چند بخش  است که بیش ار 50 درصداعضا در بخش غیر بافت فرسوده فعالیت دارند. وی در ادامه گفت پیچیدگی بخشنامه ها و شرایط سخت در پرداخت تسهیلات باعث  شده است تا  انبوه سازان از بانک  مسکن فاصله بگیرند  و از مسئولان بانک خواست تا  با نامه نگاری و ارائه پیشنهاد به ادارات مرکزی ،شرایط فعلی پرداخت تسهیلات در بانک مسکن را تسهیل بخشند.

مدیر عامل کانون انبوه سازان استان اردبیل در ادامه پیشنهاد  داد تا در احراز سازندگان حرفه ای از  انجمن انبوه سازان نیز استعلام شود و از سازندگان حرفه ای پروانه انبوه سازی اخذ شود . 

Last Updated 1400/4/12