تجلیل ازایثارگران و فرزندان معظم شهدا در اردبیل

به مناسبت دهه مبارک فجر و با دعوت از سخنران و میهمانانی از بسیج ادارت و سپاه استان و با حضور جمعی از همکارن مدیریت شعب استان اردبیل از همکاران ایثارگر و نیز فرزندان معظم شهدا درمدیریت اردبیل تجلیل بعمل آمد.

  به مناسبت دهه مبارک فجر و با دعوت از سخنران و  میهمانانی از بسیج ادارت و سپاه استان  و با حضور جمعی از همکارن مدیریت شعب استان اردبیل از همکاران ایثارگر و نیز فرزندان معظم شهدا درمدیریت اردبیل تجلیل بعمل آمد.

 ابوالفضل کوهی فرد ضمن تبریک دهه مبارک فجر وولادت حضرت فاطمه زهرا(س) با اشاره به سخنانی در خصوص شهدای انقلاب و جنگ  تحمیلی از انقلاب اسلامی ایران به عنوان مردمی ترین انقلاب یاد کرد و گفت برهمه  دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران واجب است تا در هر شرایطی و به هر بهانه ای قدردان زحمات خانواده معظم شهدا و نیز ایثارگران جنگ تحمیلی باشند.

گفتنی است  دراین نشست دکتر قاسمیان سخنران دعوت شده از سپاه استان با اشاره به موضوعات روز جهان و موضوع همایش که با عنوان نشست بصیرتی به همت پایگاه مقاومت کوثر بانک مسکن برگزار شده بود مطالبی ایراد نمود.

در پایان جلسه از آقایان ایرج صفریمقدم،موسی رحیم وند وحسین آهنگری ، ایثارگران جنگ تحمیلی و از فرزندان معظم شهدا آقایان  منصور و عباس نجفی مقدم، ابراهیم فلک پیما، مهدی همرنگ، اکبر مهدوی ، مهدی  دنیا دیده و سرکار خانم بیتا دولت خواه  با اهداء هدایایی  تجلیل بعمل آمد.

Last Updated 1400/1/11