کلیم اله وثوقی: بانک مسکن آرامش و آسایش را به مردم هدیه داده است.

کوهی فرد مدیر شعب بانک مسکن استان اردبیل: حمل و نقل زیر بنای توسعه کشور محسوب می شود.

مدیر شعب اردبیل به همراه همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی با حضور دراداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل ضمن تبریک مناسبت روز راهداری و حمل و نقل به مدیر و کارکنان اداره متبوع ، مسئولان اداره کل را به تعامل دعوت کرد.

 مدیر شعب اردبیل به همراه همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی با حضور دراداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل ضمن تبریک  مناسبت  روز راهداری و حمل و نقل  به مدیر و کارکنان اداره متبوع ، مسئولان اداره کل را به تعامل دعوت کرد.

مدیر شعب اردبیل با تبریک روز 26 آذر به مناسبت  روزراهداری و حمل و نقل جاده ای گفت  حمل و نقل زیربنای توسعه کشور محسوب می شود و کارکنان  سازمان برای رفاه مردم در جاده ها در شرایط مختتلف آب و هوایی شبانه روز تلاش می کنند.

 در این دیدار ابتدا ابوالفضل کوهی فرد مدیرشعب اردبیل ضمن اشاره به اهم فعالیت همکارن بانک مسکن در استان اردبیل مبنی بر خانه دار کردن اقشار مختلف مردم  گفت:  با پرداخت بیشترین سقف تسهیلات در بین مدیریتهای هم در جه و نیز در بین بانکهای  استان از فرصتهای موجود منجمله فرصت طرح مهرنهایت استفاده را بردیم تا مردم را صاحب خانه کنیم.

وی در ادامه در خصوص طرح اقدام ملی گفت : برآنیم تا مانند سایر طرحهای دولت از طرح اقدام ملی نهایت استفاده را برای خانه دار کردن اقشار مختلف و جامانده از طرح مسکن مهر بکار ببریم  و در اینخصوص  به عنوان اولین استان  نسبت به عقد قرارداد و نیز پرداخت اولین مرحله سهم الشرکه اقدام نمودیم  تا  کماکان به عنوان پیشرو در حمایت از طرحهای دولت برای خانه دار کردن مردم عمل نماییم و آمادگی خود را برای پرداخت بیشتر تسهیلات علاوه بر سهمیه مشخص شده اعلام مینماییم.

کوهی فرد درادامه گفت: بانک مسکن و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هم خانواده  و زیر مجموعه  وزارت راه و شهرسازی محسوب می شوند و باید تعاملات  خوبی باهم داشته باشند و در اینخصوص  انجام هرگونه همکاری و تعاملات بانکی منجمله اعطای ضمانتنامه به شرکتهای طرف قرارداد و... اعلام آمادگی می نماییم.

 کلیم اله وثوقی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز  ضمن تشکر و قدردانی ازحضورمدیر شعب اربیل ، گفت  تلاش کارکنان بانک مسکن در اعطای تسهیلات در اقصی نقاط استان اعم از شهری و روستایی و نیز بافت های فرسوده باعث تغییر چهره شهری، روستایی وشهرکهای چدیدالحداث گردید و مردم از خانه های مستعمل  و کاهگلی  در روستاها به خانه های مدرن و طراحی شده با اصول مهندسی آمدند و بدین سبب کارکنان بانک مسکن آسایش همراه با آرامش را به مردم هدیه دادند . . باعث تغییر سبک زندگی  و نگرش مثبت آنها به زندگی شدند.

Last Updated 1400/1/10