استانداراردبیل: عملکرد بانک مسکن ستودنی است. ابوالفضل کوهی فرد مدیر شعب اردبیل در دیدار با استاندار مطرح نمود: برآنیم تا همانند طرح مهر نهایت استفاده را از طرح اقدام ملی ببریم.

دیدار مدیر شعب اردبیل با استاندار اردبیل

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل ضمن تشکر از مشارکت بانک مسکن در پروژه های راهسازی و نیز تصفیه خانه فاضلاب شهرستان نمین ازتوابع استان اردبیل برلزون پیگیری و انجام امورات مربوط به این دو کار تاکید نمود تا بانک مسکن که در سالهای متمادی در خدمت مردم بوده است در بخش عمرانی نیز فعال باشد.

  اکبر بهنام جو استاندار اردبیل  ضمن تشکر از مشارکت بانک مسکن در پروژه های  راهسازی و نیز تصفیه خانه فاضلاب شهرستان نمین ازتوابع استان اردبیل  برلزون پیگیری و انجام امورات مربوط به این دو کار تاکید نمود تا بانک مسکن که در سالهای متمادی در خدمت مردم بوده است در بخش عمرانی نیز فعال باشد.

  وی اعتبار  بخش راهسازی را1000 میلیارد مربوط به راه کلور – درام  و اعتبار احداث تصفیه خانه  فاضلاب شهری نمین را بالغ بر600 میلیارد ریال عنوان نمود و از بانک مسکن استان خواست هماتنند طرح حای قبلی دولت که به عالیترین صورت در استان انجام گرفته است در این مورد نیر همکاری لازم  را داشته باشند.

 ابوالفضل کوهی فرد مدیر شعب اردبیل که به همراه معاون مدیریت اردبیل در استانداری حضوریافته بود نیز ضمن اعلام آمادگی همکاران بانک مسکن استان اردبیل  در  خصوص  تمامی طرحهای دولت منجمله طرح مهر و  طرح  جدیداقدام ملی گفت: همکاران سختکوش  بانک مسکن استان اردبیل  در طرح  مهر توانستند دراعطای تسهیلات احداث حدود 61636 واحد مسکونی در  استان بدرخشند  و الان هم که  بحمداله به غیر از دو سه مورد تمامی تعاونی های مسکن و نیز متقاضیان انفرادی فروش  اقساطی شده اند و باید اذعان داشت اگر طرح مسکن مهر نبود  معلوم نبود در این وضع گرانی تهیه  مسکن چه به صورت خرید و یا استجاری چه وضع اسفناکی پیش میامد و چه بسا بحران مسکن در اردبیل بوجود میامد و مردم با چالش جدی مواجه بودند که با همت همکاران  و کمک خداوند بزرگ این ماموریت به سرانجام رسید.

وی افزود در خصوص  طرح اقدام ملی به عنوان اولین استان اولین قرارداد را به تعداد 540 واحد  منعقد کردیم و خوشبختانه اولین سهم الشرکه را پرداخت نمودیم  و براین معتقدیم که  نهایت استفاده را برای  خانه دار کردن مردم استان ببریم و به پرداخت 3000 یا 4000 واحد اکتفا نکنیم.

ضمن اینکه از سال 92  تا 97  استان اردبیل توانسته است رتبه اول اعطای تسهیلات را دربین دوازده مدیریت هم درجه را از آن خو نماید و در سال 98 استان لرستان به خاطر اعطای تسهیلات به سیل زدگان  رتبه اول را گرفت  و در هفت  ماهه اول سال99 دوباره ما توانستیم رتبه اول را دربین 12 مدیریت هم درجه  کسب نماییم  و تاکنون سه برابر منابع  را در استان تسهیلات پرداخت کردیم و در بین بانکهای استان  21.7 درصد  سهم استان را داریم که این افتخار بزرگی است  که  توانستیم هم استانیهای عزیزمان را صاحب خانه کنیم و آرامش و آسایش را به جامعه  هدیه  دادیم.

مدیر شعب اردبیل  با  اشاره به اینکه مدیریت اردبیل در ارزیابی عملکرد نیز جزو میریت های موفق بوده است گفت: سعی کردیم در منطقه سبز باشیم  و در ششماهه اول  امسا ل  از 1000 نمره توانستیم 900 امتیاز باارزش کسب نموده و در منطقه سبز ارزیابی عملکرد قراربگیربم.

 وی در خصوص پیگیری اقساط معوق گفت  ما دارای 98000 تسهیلات زنده داریم که در سال گذشته33000 پروند معوق داشتیم  که علی رعم وضعیت کرونایی همکارن با پیگیری مداوم  و در عین حال با رعایت حال مردم با استمهال  و مساعدت توانستیم  5000 عدد پرونده تسهیلاتی را کاهش بدهیم.

Last Updated 1400/1/10